S.S.S.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

KUMAŞLARA ŞEKİL VERİP, ORTAYA BİR GELİNLİK ÇIKARTMAK BİR SANATTIR. GELİNLİK SEÇİMİNDE İLK İŞ BİR MODEL BELİRLEMEKTİR. MODELİNİZİ SEÇERKEN VÜCUT ÖLÇÜLERİNİZE, ORANTILARINIZA VE TARZINIZA UYGUN OLMASINA DİKKAT ETMELİSİNİZ. SİZE UYGUN MODELİ SEÇMEK İÇİN BİRLİKTE YOLA ÇIKTIĞINIZ MODA EVİNİN TECRÜBELERİNE GÜVENMELİSİNİZ. BİZ, BEYAZ İNCİ MODA OLARAK BU KONUDA ÇOK HASSAS DAVRANMAKTAYIZ. TASARIMCILARIMIZ SİZE EN UYGUN MODELİ SEÇİP, TASARLAMAKTA UZMANDIRLAR. MODELE KARAR VERDİKTEN SONRA SIRA PROVALARDA. İLK PROVA BAZ SATEN PROVASIDIR. YAKA AÇIKLIĞI VE BOY BU PROVADA ŞEKİLLENİR. DAHA SONRA 2. AŞAMA OLAN, ÇATI PROVASINA GEÇİLİR. GELİNLİĞİNİZ BÜYÜK ÖLÇÜDE ORTAYA ÇIKMIŞTIR. 3. VE SON AŞAMA DA KONTROL PROVASIDIR. GELİNLİK TAMAMEN ORTAYA ÇIKMIŞTIR VE SİZİN DÜĞÜNE YAKIN ÖLÇÜLERİNİZİN DEĞİŞEBİLECEĞİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK ÖLÇÜ KONTROLÜ YAPILACAKTIR.

MUTLU SON! GELİNLİĞİNİZ, TÜM DETAYLARIYLA HAYATINIZIN EN MUTLU GÜNÜNDE SİZİ PRENSESLER GİBİ HİSSETTİRMEYE HAZIR. MİSYONUMUZ, TÜM SÜREÇİ MUTLU VE UNUTULMAZ GEÇİRMENİZDİR.

KALİTE POLİTİKAMIZ

TASARIM KONUSUNDA UZMANLANMIŞ EKİBİMİZLE, MÜŞTERİLERİMİZİN BÜTÜN İSTEKLERİNİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ. BU SÜREÇTE, MÜŞTERİLERİMİZİ EN DOĞRU ÇÖZÜMLERE ULAŞTIRMAK İÇİN EN KÜÇÜK DETAYLARA KADAR DİKKAT EDİYORUZ VE ASLA KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ. MÜŞTERİLERİMİZİN TARZLARINI, ZEVKLERİNİ ANLAYIP, ONLAR İÇİN EN GÜZEL ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ. KALİTELİ HİZMET MİSYONUMUZ GEREĞİ EN İYİ MALZEMELERİ KULLANIYORUZ. MÜŞTERİLERİMİZİ, HAYALLERİNDEKİ GELİNLİĞE ULAŞTIRMAK İÇİN EN İYİYİ HEDEFLİYORUZ.

FİYAT POLİTİKAMIZ

EN KALİTELİ HİZMETLERİ EN UYGUN FİYATLARLA SAĞLAYARAK, HERKESİN HAYALLERİNE ULAŞMASI İÇİN ÖZENLE ÇALIŞIYORUZ.